Skocz do zawartości

predator1994

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral
 1. Witam was w pierwszym poradniku odnośnie gry Pokemon GO. Niekiedy wam się może zdarzyć zmiana komórki i chcecie pobrać tą grę, jednak po wejściu na "Sklep Play" czy inną aplikację z darmowymi grami/aplikacjami może wam się zdarzyć takie info: Wtedy należy postąpić tak: 1 krok, kopiujemy link podany niżej i wchodzimy w niego przez komórkę (Wchodzimy w przeglądarkę komórkową w moim przypadku Chrome, następnie wklejamy link w adresie URL i klikamy szukaj) http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/ Krok 2, po wejściu na stronę APK Mirror mamy taki obrazek: Krok 3, zjeżdżamy prawie na sam dół w poszukiwaniu klawisza "Download APK" Krok 4, klikamy czerwony guzik i pobieramy aplikację zgadzając się na jej pobranie, po czym uruchamiamy ją z folderu Downloads i instalujemy grę (brak screena instalacji ponieważ nie chciało mi się odinstalowywać gry bo boję się aby nie stracić czegoś)
 2. Jak zdobyć Pikachu?

  Witam w tym poradniku zademonstruje wam w kilku punktach jak otrzymać Pikachu. ! UWAGA. Opcja działa tylko na start gry ! 1.Po rozpoczęciu i gry i zakończeniu dialogu z profesorem naszym oczom ukażą się 3 pokemony 2.Nie wybieramy żadnego z ukazanych pokemonów. 3.Oddalamy się około 100-200 metrów od nas i czekamy na Pikachu. 4.Klikamy w naszego Pikachu i łapiemy go w Pokeball'a 5. Gratuluje złapałeś Pikachu do swojej kolekcji . Pozdrawiam
 3. "ranking" zostal stworzony przez uzytkownika reddita RotomGuy
 4. Spis przedmiotów w Pokemon GO

  Spis Przedmiotow W Pokemon Go Poké Ball – podstawowy przedmiot, służący do łapania Pokémonów. Dostępny od początku gry. Otrzymujemy je podczas zdobywania kolejnych poziomów i przy odwiedzonych PokéSpotach. Do kupienia w sklepie za PokéCoins. Great Ball – ulepszona wersja Poké Balla, zwiększająca szanse na złapanie Pokémona. Dostępny od 12 poziomu. Do zdobycia na PokéSpots i poprzez wbijanie poziomów. Ultra Ball – dotychczas najlepsza wersja Poké Balla w grze, dostępna dla graczy od 20 poziomu. Utrzymywana przy zdobywaniu kolejnych poziomów i na PokéSpots. Potion – pozwala uleczyć naszego Pokémona o 20 HP, nie działa na Pokémony, których HP spadło do 0. Dostępny od 5 poziomu, do zdobycia poprzez wbijanie poziomów i na PokéSpots. Super Potion – ulepszona wersja Potiona, przywraca 50 HP. Dostępny od 10 poziomu, do zdobycia w tej sam sposób co zwykły Pioton. Hyper Potion – dotychczas najsilniejszy z Potionów, przywraca Pokémonowi 200 HP. Dostępny od 15 poziomu na PokéSpots i przy level upach. Egg – jajo, z którego po umieszczeniu w inkubatorze i przejściu z telefonem zaznaczonej ilości kilometrów (2, 5 lub 10), wykluwa się Pokémon. Dostępne od początku gry, można je znaleźć na PokéSpots. Egg Incubator – inkubator, służący do wykluwania jaj. Jeden, z nieskończoną ilością użyć, otrzymujemy na początku gry. Kolejne można znaleźć w sklepie lub zdobyć podczas wbijania poziomów, jednak znikają one po 3 użyciach. Incense – po użyciu przyciąga Pokémony do lokacji gracza. Dostępny w sklepie i przy wbijaniu poziomów. Revive – przywraca przytomność i połowę punktów życia Pokémona, którego HP spadło do 0. Dostępny od 5 levela na PokéSpots i poprzez wbijanie poziomów. Lure Module – działa podobnie jak Incense, jednak można go użyć wyłącznie na PokéSpots, które przez 30 minut stają się miejscem, do którego lgną Pokémony. Efekt jest widoczny dla wszystkich graczy. Do zdobycia w sklepie i poprzez level upy. Max Revive – silniejsza wersja Revive, przywraca Pokémona do pełnego zdrowia. Lucky Egg – podwaja zdobywane punkty doświadczenia (ze wszystkich źródeł) na 30 minut. Do zdobycia w sklepie i poprzez wbijanie poziomów. Razz Berry – użyta na Pokémonie, którego próbujemy schwytać, zwiększa nasze szanse na sukces. Dostępna od 8 levela na PokéStops i poprzez wbijanie poziomów. Bag Upgrade – do kupienia w sklepie. Zwiększa pojemność naszego plecaka na przedmioty o 50. Stardust – używany do wzmacniania i ewoluowania Pokémonów. Zdobywamy go przy łapaniu Pokémonów i przy utrzymywaniu gyma przez ponad 21 godzin. Pokémon Storage Upgrade – zwiększa pojemność zbioru Pokémonów o 50. Do kupienia za PokéCoins. Camera – aparat, który otrzymujemy na początku gry. Pozwala robić zdjęcia napotkanym Pokémonom.
 5. Hejka :)

  Hejka co tam u was?
×