Skocz do zawartości

phagefan

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. jak wyżej, jest to prosta zasada pozwalająca zapobiec, a na pewno zmniejszyć ryzyko włamu. źródło: http://www.silkroadforums.com/viewtopic.php?t=26758 Koleś włamał się na kilka konto po czym je oddał. Wg tego co pisze zajęło mu to kolejno: Account 1: 10 minutes Account 2: 6 minutes Account 3: 5 minutes Account 4: 1 hour ( postać 70++, 33 lata, programista. Odkrył pytanie do hasła po czym uzył ataku słownikowego, żeby znaleźć odpowiedź) Account 5: Jedyne konto, na które nie udalo się włamać. Z jednego prostego względu: właściciel nie ujawnił adresów e-mail poza jednym którego używał jako login. Problem włamań na konto często nie są skrypty, keyloggery itd a informacje ujawniane przez nas w sieci. Aby wyczyścić komuś konta wcale nie trzeba znać hasła (brzmi ciekawie?). Aby włamać się na konto wystarczy ID (nie nick postaci) i e-mail. W tym momencie można zmienić hasło pod pewnym warunkiem. Trzeba znać odpowiedź na pytanie. Z ciekawości sprawdziłem, na www.silkroadonline.com.pl po kliknięciu e-mail na liście użytkowników nie zobaczymy adresu email (wielki + dla administracji) na forum konkurencji owszem Co do odpowiedzi na pytanie, powiecie, że nie tak łatwo uzyskać odpowiedź, otóż nie zawsze. Wystarczy poprzegladać troche profile użytkowników, aby zauważyć, że niektórzy dają informacje na temat miejsca zamieszkania itd. (jedno z pytań przy zmianie hasła). innym przypadkiem jest fakt, że odpowiedzią na pytanie jest imię ulubionego zwierzaka, które zresztą ludzie później nadają petom w grze Kilka porad danych przez autora oryginalnego postu: 1. Trudne do złamania hasło - najlepiej, żeby składało się z kombinacji cyfr i liter, dobrze jest je zapisać gzieś co pozwoli na ustawienie jeszcze bardziej skomplikowanego hasła (byle nie na dysku w jakimś folderze udostępnionym w sieciach P2P swego czasu sam sprawdzałem i można znaleźć nawet dane konta neostrady (głupota ludzka nie zna granic)) 2. Traktuj swój e-mail jak hasło. Użyj nowych kont e-mail do swoich kont w SRO. Pod żadnym pozorem ID nie powinno występować w adresie e-mail. 3. Nie wypełniajcie swoich publicznych profili. Ludzie używają ich, żeby przejąc konta. 4. Nie używajcie swoich ID jako loginów na forach dyskusyjnych. 5. Poszukajcie informacji o sobie na google. Wszytko co znaleźliście nie powinno być użyte ponownie. 6. Uważajcie na konta xfire. Liczba godzin podpowiada, czy macie dobre konta.
 2. Druga seria globalnych zamkniętych beta testów MU Legend koncentruje się na wdrożeniu lokalizacji i po raz pierwszy prezentuje graczom grę w językach niemieckim, francuskim, polskim, hiszpańskim i portugalskim brazylijskim. Aby wesprzeć ten proces, WEBZEN otworzyło dla fanów fora, za pośrednictwem których można przekazywać opinie, zgłaszać błędy i dołączyć do staje rosnącej społeczności. Fora będą dostępne we wszystkich językach, w jakich oferowana jest gra. Zachęcamy zainteresowanych graczy do rejestracji i dołączenia do dyskusji: http://forum.webzen.com/forum/en/mu-legend-english/mu-legend-polskie-forum Osoby, które zakwalifikują się do beta testów, mogą pobrać klienta z oficjalnej strony MU Legend: http://mulegend.webzen.com. Gracze, którzy brali udział w pierwszych globalnych ZBT zostaną automatycznie zakwalifikowani i mogą od razu rozpocząć grę.
 3. Szukam teamu/supportaMam 16 lat mam p3 gram draven ale mogę zagrać też Tristana,vayne,Jhin,ezTs3,diss dla mnie obojętnie
 4. pierwsza porażka

  Witam, moja pierwsza porażka, sojusznicy byli tak chujowi ze nie dalo sie wygrac. http://eune.op.gg/summoner/userName=calluś1 zapomniałem dodać ze polaczki. Pamiętajcie banujcie Swaina insta. A i jeżeli przegracie bota to i gre odrazu Więc focusujcie bota.
 5. SUNWELL WOW!

  RATY REALMU ANGRATHAR Mnożnik doświadczenia: Bazowy – x2 do 69 lvl, x1 od 70 do 80 lvl; Recruit of Friend – x3 (więcej informacji w zakładce Recruit a Friends) Usługa dodatkowa w sklepie dotacji – x4 (nie kumuluje się z systemem RaF). Inne mnożniki: Reputacja – x1 Honor – x1 Złoto– x1 Realm ANGRATHAR (PvP) Angrathar jest to nowy progresywny realm Wrath of the Lich King, który w przeciwieństwie do Feronisa jest domem społeczności międzynarodowej. Został otwarty 27 stycznia 2018 roku i podobnie jak Feronis jest realmem progresywnym. Obecnie gracze mają do dyspozycji trzy raidy: Naxxramas, The Obsidian Sanctum oraz The Eye of Eternity. Głównym językiem na kanale world jest język angielski, rozmowa w innych językach na world jest zabroniona. ZAPRASZAM NA SERWER PRYWATNY WOW : SUNWELL
 6. Avee!

  Siemano Świry!
 7. Szukam fishbota - Metin2.pl

  metin2mod.tk ;P TEN POWINIEN DZIALAC
 8. Siema!

  cześć!
 9. Witaj!

  Siema
×